agregaty
antykorozja, znakowanie poziome, agregat malarski, Agregaty malarskie, agregaty wiwa, malowanie natryskowe, natrysk hydrodynamiczny, Pistolety natryskowe, pompy membranowe, pompy wysokociśnieniowe | strona główna | sklep | nowości | serwis | o nas | kontakt |
Techniki natryskowe
   Bezpowietrzne - airless
    napęd elektryczny
    napęd pneumatyczny
      ze wsparciem powietrza
      z ogrzewaniem materiału
    napęd benzynowy
    akcesoria
   Powietrzne
    pistolety natryskowe
    zbiorniki ciśnieniowe
    pompy membranowe
    akcesoria
Urządzenia iniekcyjne
Pompy transportowe
Znakowanie poziome

Asteco
Serwis Instrukcje (pdf) Warunki gwarancyjne Leasing/Raty


Serwis
W trosce o Klienta, zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju oraz stałą dostępność części zamiennych i akcesoriów. Na życzenie Klienta przeprowadzamy odpłatnie, okresowe przeglądy urządzeń. Wystarczy wysłać email pod specjalny adres lub zadzwonić aby umówić dogodny dla Państwa termin przeglądu.
Ponadto zapewniamy Państwu, bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi zakupionych urządzeń oraz jesteśmy do dyspozycji telefonicznej, w celu odpowiedzenia na wszelkie techniczne pytania dotyczące maszyn.
  Tel/fax: 0 32 423 70 14
  Tel kom: 0 512 480 501 - Marek Rubach
Instrukcje (pdf)
Warunki gwarancyjne
Warunki gwarancyjne urządzeń natryskowych firmy AIRLESSCO i WIWA
Najistotniejszymi elementami warunków gwarancyjnych są DOŻYWOTNIE gwarancje na najważniejsze elementy urządzeń Airlessco, takie jak silnik, przekładnia i płaszcz pompy.
Warunki gwarancji odnoszą się do urządzeń natryskowych a także do dostarczanych części. W żadnym innym zakresie, poza tymi warunkami gwarancji, dostawca nie odpowiada. Producent gwarantuje poprawne funkcjonowanie urządzeń w okresie objętym gwarancją.
Warunkiem ważności gwarancji jest to, aby urządzenia natryskowe wykorzystywane było do czynności, do których są przeznaczone. Jako wady gwarancyjne, nie uznaję się wad, uszkodzeń, które powstały na skutek niepoprawnego użytkowania, opisanego w instrukcji obsługi. Producent zabrania jakichkolwiek zmian i przeróbek urządzeń. Również niedozwolone jest podłączanie i używanie innych akcesoriów niż fabryczne. Gwarancja nie obejmuje tych elementów, które są narażone na szybkie zużycie np. uszczelki, podkładki itp. Gwarancja nie obejmuje również jawnych wad oraz uszkodzeń, które mogły być reklamowane przy odbieraniu towaru.
  Gwarancja nie obejmuje również:
 • Naturalnego zużycia urządzenia oraz pojedynczego zużycia części, w wyniku ich użytkowania,
 • Konserwacyjnych prac związanych z używanie urządzeń oraz ich elementów podlegających kontroli, uzupełniania materiałami smarującymi wynikającymi z pracy urządzenia oraz instrukcji obsługi.
Kupujący bezzwłocznie po stwierdzeniu wady na wyrobie, zgłasza wadę sprzedającemu. Termin naprawy gwarancyjnej lub wymiany wadliwej części uzgadnia się osobno dla każdego przypadku po zaistnieniu wady. Serwis sprzedawcy powinien usunąć usterkę w ustalonym terminie. Gwarancja kończy się z dniem zakończenia okresu gwarancyjnego.
Leasing
Jeżeli nie planowali Państwo zakupów w budżecie firmowym lub z innych powodów nie zamierzaliście wydawać gotówki w tym okresie a już dzisiaj chcecie zwiększyć wydajność i prestiż firmy. Proponujemy Wam skorzystanie ze specjalnycie przygotowyanych dla Państwa ofert leasingowych i kredytowych na bardzo dogodnych warunkach!
  Dlaczego Leasing:
 • czynsze w leasingu operacyjnym stanowią w całości koszt uzyskania przychodu
 • możesz korzystać z przedmiotu leasingu bez konieczności jego zakupu
 • masz prawo do odliczenia 100% podatku VAT od umowy leasingu


 • Strona skojarzona z: agregat malarski, pistolety natryskowe, pompy membranowe, pompy wysokociśnieniowe

  antykorozja, znakowanie poziome, agregat malarski, Agregaty malarskie, agregaty wiwa, malowanie natryskowe, natrysk hydrodynamiczny, Pistolety natryskowe, pompy membranowe, Pompy wysokociśnieniowe, agregat malarski, pistolety natryskowe, pompy membranowe, pompy wysokociśnieniowe
  tel/fax: (+48) 032 423 70 14
  info@asteco.pl